Więcej inwestorów decyduje się na kontrakty terminowe BTC, gdy Bitcoin zamienia się w byka

 23. August 2020      
 Allgemein   

Jak dołączyć do Klubu Milionerów z Bitcoin Halving 2020?

Bitcoin skoczył do 12.485 dolarów w poniedziałek, przełamując kluczowy opór w ciągu kilku minut. Choć później spadł do $11,800, poziom $11,500 jest dobrze chroniony. Zysk Bitcoin’a w ostatnim tygodniu idzie w parze z ruchem złota, które po raz kolejny stoi powyżej $2,000.

Obecnie, byczy sentyment dominuje na rynku instrumentów pochodnych, z większością opcji otwartej pozycji oprocentowania na ponad 12.000 dolarów. „12.000 dolarów, 13.000 dolarów, 14.100 dolarów i 16.000 dolarów są spoty z największym otwartym zainteresowaniem, więc cena jest prawdopodobne, aby rozliczyć się na tych jako nadchodzącego wsparcia / odporności“, mówi William Purdy, inwestor opcji i założyciel firmy analitycznej PurdyAlerts.

Coraz więcej inwestorów pojawia się na rynku instrumentów pochodnych, gdzie mogą stosować bardziej elastyczne strategie w celu osiągnięcia zysku. Według danych, rynek instrumentów pochodnych wzrósł o 13,2% w lipcu, podczas gdy całkowite wolumeny transakcji spot spadły o 0,5%. Obecnie wolumen instrumentów pochodnych zajmuje 41% udziału w rynku.

Pokazuje to, że więcej inwestorów jest zainteresowanych handlem Bitcoin Era, który zwiększy popyt na Bitcoin, ale oznacza to również, że rynek jest bardziej podatny na zmienność.

Handel lewarowany BTC – osiąganie zysków z wzlotów i upadków Bitcoinu

Handel lewarowany jest instrumentem dostosowanym do potrzeb rynku towarów niepożądanych. Inwestorzy mogą stosować krótkie lub długie Bitcoin’y i wykorzystywać dźwignię finansową do otwierania kontraktów znacznie większych niż ich początkowa inwestycja.

Bexplus, giełda kryptograficzna oparta na modelu Hong-kong, może być opcją, która pomoże Ci osiągnąć zyski z wzlotów i upadków Bitcoin. Bexplus oferuje 100-krotne wykorzystanie dźwigni finansowej do handlu kontraktami terminowymi na BTC, ETH, LTC, EOS i XRP.

Na przykład, jeśli wykorzystamy 0,1 BTC do otwarcia długiego kontraktu po cenie 10 000 USD i zamkniemy go, gdy Bitcoin jest notowany na 11 000 USD, nasz zysk wyniesie (11 000 USD – 10 000 USD) * 10 BTC/ 11 000 USD = 0,909 BTC, a ROI będzie wynosił 909%. Bez 100x dźwigni, nasz zysk wyniesie tylko 0,09 BTC.

OK, teraz 909% ROI jest naprawdę ekscytujące, ale czy wiesz, że jest jeden sposób, aby podwoić swój ROI?

Odpowiedź jest naprawdę bardzo prosta: podwajamy nasz kapitał założycielski. Bexplus Exchange oferuje każdemu użytkownikowi 100% bonus od depozytu, aby zmaksymalizować zysk. Depozyt 1 BTC i 2 BTC zostanie dodany do Twojego konta. Większa marża oznacza również, że Twoje pozycje będą mniej podatne na likwidację.

10 Darmowe BTC dla symulowanego handlu

Użytkownicy Bexplus mogą otrzymać konto demo do symulacji rzeczywistego środowiska transakcyjnego i strategii z 10 BTC. Możesz przećwiczyć umiejętności transakcyjne i dowiedzieć się, jak analizować trendy rynkowe za pomocą symulatora transakcyjnego. Nawet jeśli dokonasz błędnych prognoz i analiz, nie stracisz ani grosza.

Portfel BTC: do 30% Odsetki zannualizowane bez żadnego ryzyka

Użytkownicy Bexplus mogą czerpać zyski nie tylko z handlu. Dołącz do portfela Bexplus, możesz zarobić do 30% rocznych odsetek bez podejmowania ryzyka. Z nawet 30% zannualizowanymi odsetkami, jest to bez wątpienia jedna z najbardziej dochodowych stóp w branży. Podczas gdy większość platform kredytowych wymaga od traderów wpłaty co najmniej 1 BTC, traderzy mogą dokonać wpłaty od 0,05 BTC na Bexplus.

Handluj swobodnie na Android i iOS

Najwyższej klasy aplikacja Bexplus integruje wszystkie niezbędne funkcje i narzędzia (wykresy w czasie rzeczywistym, różne wskaźniki, powiadomienia o nowościach itp.), zachowując jednocześnie minimalistyczny i intuicyjny interfejs. Dzięki aplikacji Bexplus możesz zarządzać swoim kontem w dowolnym miejscu i czasie. Co więcej, całodobowe powiadamianie o zmianach cen może na bieżąco informować Cię o dużych zmianach cen, co ułatwi Ci zabezpieczenie pozycji.

Kolejny bieg byków to warzenie piwa. Jeśli przegapisz czas na inwestowanie w Bitcoin, gdy był on w obrocie dwucyfrowym, nie przegap okazji do osiągnięcia atrakcyjnych zysków teraz. Dołącz do Bexplusa i zacznij gromadzić BTC!