Crypto Giant Grayscale Says Institutional Inflows Suggest Bitcoin Bull Run Dopiero zaczynamy

 2. Dezember 2020      
 Bitcoin   

Grayscale, największy na świecie cyfrowy menedżer aktywów walutowych, jest optymistą, że Bitcoin (BTC) będzie nadal rosnąć w związku z rosnącym popytem instytucjonalnym.

W wywiadzie udzielonym przez CNBC na temat Squawk Box, dyrektor zarządzający Grayscale, Michael Sonnenshein, mówi, że choć trudno jest przewidzieć ruch Bitcoina, to zainteresowanie inwestorów instytucjonalnych sugeruje, że moneta królewska jest wciąż na wczesnym etapie swojego byczego biegu.

„Jeśli nasze wpływy w skali szarości są jakimś wskaźnikiem typów inwestorów, którzy są zainteresowani tą klasą aktywów lub wielkością dokonywanych alokacji, to dopiero zaczynamy.“

Założyciele krypto wymiany Gemini Gemini Tyler i Cameron Winklevoss, z którymi przeprowadzono również wywiad w Squawk Box, również uważają, że sztandarowa krypto waluta będzie nadal rosła.

„Nasza teza jest taka, że Bitcoin jest złotem 2.0, że będzie zakłócał złoto.

A jeśli to zrobi, to musi mieć limit rynkowy w wysokości 9 bilionów dolarów. Więc myślimy, że Bitcoin mógłby kiedyś wycenić 500.000 dolarów za Bitcoin. Za 18.000 dolarów Bitcoin, to trzymaj, a przynajmniej, jeśli nie masz żadnego, to jest to okazja do zakupu, ponieważ uważamy, że jest 25x stąd.“

Tyler Winklevoss wskazuje na gwałtowny wzrost popytu instytucjonalnego na Bitcoin jako główny katalizator wzrostu dominującej kryptokuranty.

„Kiedy widzisz takich jak Paul Tudor Jones, Stan Druckenmiller kupujący Bitcoin i chwalący jego cnoty. Kiedy widzisz takie firmy jak Square, Microstrategy, które są w publicznym obrocie, wkładając swój skarb do Bitcoin, aby chronić swoją wycenę, ponieważ gotówka jest śmieciem i zdają sobie z tego sprawę.

Ta rzecz robi dużo do głównego nurtu i w pewnym momencie, to jest po prostu trudno spojrzeć na te punkty danych i zaprzeczyć, że Bitcoin jest niesamowitą technologią, ale to również niesamowity sklep z wartością“.

BTC zbliżyło się do 20 000 dolarów w poniedziałek, łamiąc swój rekord na kilku giełdach kryptograficznych, w tym Binance, Bitstamp i Kraken. Według CoinMarketCap, wiodąca waluta kryptograficzna w czasie pisania jest warta 19 547,42 dolarów.

Kryptostrateg znany z dokładnego przewidywania dna rynku niedźwiedzia Bitcoin 2018 wymienia siedem żetonów zdecentralizowanych finansów (DeFi), które jego zdaniem są gotowe do wybuchu.

Pseudonimowy analityk znany jako Smart Contracter mówi, że Aave (AAVE) jest zakładem o wysokim wyroku, ponieważ uważa, że aktywa DeFi mają wyrwać się z byczego schematu.

„Co prawda, w tej chwili nadal nie jestem pewien co do BTC, ale mogę zrobić sprawę dla obu stron. Jednak wiele dużych projektów DeFi, na których jestem bardzo byczy i mam dużo większe zaufanie do longs.